За що саме голова дотаційного КБ «Південне» Олександр Дегтярьов отримує понад 5 мільйонів гривень на рік?

Сьогодні не є секретом, скільки офіційно заробляють чиновники та депутати в Україні. Мільйонні статки тих, хто прийшов на державну посаду з великого бізнесу, рідко викликають обурення у простих українців, зовсім інша справа — мільйони в деклараціях чиновників, які все життя працюють на держпідприємствах, і живуть, як то кажуть, «на одну зарплату». Втім, останнім часом стало популярним деяким з них платити такі зарплати і премії, які обчислюються сотнями тисяч гривень на місяць. І все б нічого, якби підприємства, якими вони керують, не були дотаційними, тобто, тими, які не просто фінансуються на гроші платників податків — нас з вами, а й заробляють в рази менше, ніж витрачають.

За що саме голова дотаційного КБ «Південне» Олександр Дегтярьов отримує понад 5 мільйонів гривень на рік?

КБ «Південне» - чорна діра українського космосу!

Яскравий приклад - КБ «Південне», в минулому флагман ракетно-космічної галузі, а сьогодні її баласт і утилізатор бюджетних грошей. За 27 років незалежності України КБ не створило жодної конструктивно нової ракети або супутника, які стали б конкурентними та затребуваними на світовому ринку. Більш детально читайте за посиланням: http://vlasti.net/news/305442.

Досягнення КБ «Південне»

Всі досягнення КБ «Південне» - це модифікації радянських розробок, які сьогодні безнадійно застаріли. При цьому, рідкісні спроби керівництва підприємства впроваджувати нові проекти, розтягуються на кілька років, вимагаючи мільйонних інвестицій, які український бюджет виділити не в змозі, а зарубіжні партнери не готові надати з різних причин. Від недолугості флагмана українського ракетобудування до репутації України, як однієї з найбільш корумпованих країн світу.

І дійсно, хто захоче мати справу з владою, дії якої не піддаються здоровій логіці. Інакше, як пояснити те, що річний дохід Олександра Дегтярьова на посаді гендиректора КБ «Південне», який показав збитки за підсумками минулого року, склав воістину космічну суму — понад 5 мільйонів гривень на рік?

За повідомленням заступника генерального директора з льотних випробувань Анатолія Агаркова, середня зарплата В КБ «Південне» становить 12000 гривень, а молоді фахівці приходять в КБ на зарплату в 5000-5200 гривень. Нагадаємо, що раніше Кабінет Міністрів України затвердив оклад гендиректора КБ «Південне» Олександра Дегтярьова в розмірі 246 тисяч гривень. Таким чином, оклад Дегтярьова перевищує середню зарплату співробітника КБ у 20,5 рази, а зарплату молодого спеціаліста — в 49,2 рази.

Непорушний монарх

Олександр Дегтярьов займає пост керівника КБП з 2010 року, і здається, ніщо не здатне змістити його з цього місця, ні провальні проекти, ні політика розбазарювання бюджетних коштів, ні навіть похилий вік 68 років. В КБ працює та активно будує кар'єру його син Максим, нинішній головний конструктор підприємства. Очевидно, роль монарха, що передає корону у спадок, близька старшому Дегтярьову. Такий сценарій міг би забезпечити добробут його сім'ї ще, як мінімум, на покоління. Шкода тільки, нових сторінок історії розвитку космічної галузі України в цьому сценарії написано не буде!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома