Поточна ситуація у КБ «Південне»

Ще у далекому 2010 році КБ «Південне» очолив досвідчений інженер-конструктор, автор багатьох розробок і патентів. Співробітники підприємства покладали на нього великі надії у розвитку галузі. Але незабаром закривається спільний україно-бразильський проект Циклон 4, який був провалений з вини бюро. Згідно з проектом, створена ракета-носій повинна була стартувати з космодрому у Бразилії. Однак українська сторона постійно затягувала терміни і в результаті бразильці розірвали договір.

Поточна ситуація у КБ «Південне»

Суть проблеми

На сайті https://yuzhnoye.com.ua ви можете отримати додаткову детальну інформацію про роботу та проблеми підприємства. Керівництво КБ завищує первісну вартість фінансування в рази, завдяки чому Україна зазнає колосальних збитків. Така ж доля сталася з багатьма іншими проектами. А керівництво не прагне змінити ситуацію, що склалася. Воно займається продажем військових і космічних розробок країнам третього світу. Періодично з'являються статті про спільні проекти, але на ділі прогрес в розвитку ракетно-космічної галузі відсутній. Більш того можна сказати, що ведеться планомірна політика знищення найбільшого підприємства України.

Бюджетні дотації

Керівництво не дбає про нові розробки, а бюджетні дотації витрачаються на активне святкування ювілеїв та урочистостей, а також на оновлення автопарку новими іномарками. Не зважаючи на порушення кількох кримінальних справ, глава КБ «Південне» залишається у своєму кріслі. В той самий час українське ракетобудування переживає період затяжного застою і потребує кардинальних змін.

Щоб врятувати галузь необхідно прийняти закон про приватні інвестиції в ракетно-космічну галузь. Такий факт відкрив би величезні перспективи в розвитку галузі!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома