Зруби будинків з оциліндрованих колод недорого

Будівництво будинків з дерева стало користуватися великою популярністю. У таких будинках внутрішній інтер'єр і відчуття близькості до природи не можна порівняти з іншими варіантами. Нові технології дозволили значно збільшити довговічність таких будівель і поліпшити комфорт проживання. З'явилися можливості будувати зруби будинків з колоди недорого і в найкоротші терміни. Але перш ніж зважитися на будівництво такого будинку, бажано ознайомитися з цією інформацією.

За великим рахунком це національний російський бренд. На Русі здавна з зрубів будували храми, вежі, хати і інші різні об'єкти. Дерев'яне зодчество було в давнину досить популярно і сьогодні відвойовує свої позиції.

Зруб є будова з оброблених колод з'єднаних в кутах між собою особливим способом. Колоди укладають один на одного у вигляді клітки. З'єднання в кутах без виступаючих кінців колод, називають «в зуб», а якщо виступають, то в «чашу».

Перший ряд зрубу (вінець), виконується з більш товстих колод. Вінці з'єднуються між собою за допомогою паза. Після того, як будинок устоявся, всі шви між колодами законопачуються сучасними джутові утеплювачами або природними у вигляді повсті або лляної клоччя.

Такі будинки відрізняються гарним зовнішнім виглядом. Добре зберігають тепло. Не потребують додаткових витратах на оздоблювальні роботи. Вартість їх, в порівнянні з кам'яними будинками, набагато нижче.

Нові технології дозволили створити сучасні підприємства в області обробки деревини. Однак існують класичні способи зведення таких об'єктів. Популярністю користується ручний спосіб рубки, коли колоди з'єднуються і підганяються між собою вручну з особливою ретельністю. Такий спосіб дозволяє повністю зберегти зовнішній захисний шар.

Завойовує популярність будівництво будівель з оциліндрованих колод. Така технологія дозволяє повністю автоматизувати процес обробки колод, які отримують ідеально круглу форму з точними сполучними пазами. При цьому зберігаються всі характеристики міцності дерева. При цьому будинок з колоди оциліндрованного, збирається швидко з мінімальними витратами ручної праці.

Багато будівельних компаній пропонують свої послуги з будівництва таких об'єктів. Але вибрати з них надійну, негаразд- то просто. Тому бажано опитати сусідів, друзів і знайомих які побудували такі будинки і оглянути їх в натурі. Вивчити інформацію про компанію в інтернеті. Тільки після такого дослідження, можна оформити угоду на будівництво будинку зі зрубу з обраною компанією.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.