ЗМІ: Україна готова вступити в Митний Союз

Президент України Віктор Янукович, за непідтвердженими даними, підписав стратегічну угоду з Росією, що включає зобов'язання про вступ України в майбутньому в Митний союз. Про це у своєму Twitter повідомив редактор британського видання The Economist Едвард Лукас, посилаючись на власні джерела.

За інформацією журналіста, досягнута домовленість передбачає, що Росія виділить Україні не менше $5 млрд, а також знизить ціну на російський газ до $200 за тисячу кубометрів, тоді як зараз ціна перевищує $500. Крім того, за його інформацією, Україна вступить в МС вже найближчим часом. Лукас припускає, що це станеться до 2015 року, коли збіжить термін президентських повноважень Януковича. Офіційного підтвердження відомостей, озвучених журналістом The Economist, не поступало.

У минулу п'ятницю Янукович дійсно побував в Сочі, де зустрівся зі своїм російським колегою Володимиром Путіним по дорозі назад з Китаю. Президенти спілкувалися упродовж майже шести годин. В цей час один з лідерів української опозиції Арсеній Яценюк заявив з приводу цього візиту, що вступ в Митний союз і інші договори Януковича з Росією викличуть нову хвилю протестів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.