Змагання з ракетомодельного спорту за підтримки Макса Полякова

Так званий КУБОК ЯНГЕЛЯ – це змагання з ракетомодельного спорту, які щорічно проходять в Україні в кінці червня. Турнір є регіональним етапом Кубка світу і формує фінальний склад збірної України для виступів на Чемпіонаті Світу.

відомий український бізнесмен Макс Поляків

Кубок Янгеля проводиться під егідою ФАІ – Всесвітньої Федерації авіаційного спорту, за підтримки української Федерації ракетомодельного спорту. Змагання традиційно організовуються на аеродромі «Кам'янка» в Дніпрі. Вони збирають сотні любителів поєднувати інтелектуальну діяльність з фізичними навантаженнями на свіжому повітрі. Як завжди ці змагання підтримав сам Макс Поляков, детальніше за посиланням: https://fainaidea.com/jeto-interesno-znat/maks-polyakov-i-fai-proveli-ocherednoj-kubok-yangelya-172868.html.

Історія

Світова історія ракетомоделювання бере початок більш ніж сто років тому. Вперше про моделювання згадується в книзі В.Г. Астон "Моделі літаючих машин, як їх креслити та будувати". У тому ж році на паризькій авіаційній конференції європейських країн і США приймають загальний Статут і створюють — Міжнародну Федерацію повітряних видів спорту. У 1929 році вчений-винахідник Фрідріх Цандер виступає з ідеєю організації змагань в декількох дисциплінах: висоті, дальності польоту і польотах аеропланів з ракетою.

Що цей спорт являє собою сьогодні?

На сьогодні ракетомодельний спорт включає в себе конструювання, виготовлення, запуск ракет, а також їх пілотування, у випадку з радіокерованими моделями. FAI, як глобальна громадська організація, відповідає за розвиток спортивної авіації та космонавтики. Вона об'єднує понад сто країн в розгорнутій по всьому світу фан мережі повітряних видів спорту.

Noosphere на чолі з підприємцем Максом Поляковим, виступила технічним партнером Чемпіонату Європи з ракетомоделювання. Вперше захід пройшов в Україні у Львівській області, в районі села Великий Дорошів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.