Жінка врятувалася з-під коліс автобуса, що врізався у будинок в Москві

Автобус, що врізався у будівлю на Великій Тульській вулиці в Москві, трохи не збив пішохода. На кадрах відеозапису, що виявився у розпорядженні телеканалу, видно, як дівчина в останню мить устигає відскочити від коліс некерованого транспорту.

За хвилину до ДТП камера відеоспостереження зафіксувала пішохода, що йде по тротуару. Дівчина йшла не кваплячись, явно нікуди не поспішала. Раптом дорогу осяяло світло фар абсолютно некерованого автобуса.

Дівчина, побачивши автобус, що летить на неї, відстрибнула убік. Транспорт же на повному ходу врізався в стіну.

Нагадаємо, аварія сталася сьогодні біля 8:30 ранку. Рейсовий автобус Ліаз їхав по маршруту № 9 по Великій Тульській вулиці у бік Варшавського шосе.

Навпроти удома № 52 водій втратив управління, виїхав на тротуар і врізався у будівлю Інституту проблем безпеки розвитку атомної енергії РАН.

Всього в транспортному засобі у момент аварії знаходилося 16 пасажирів, п'ять з них госпіталізовані. У числі потерпілих - дві жінки 27 років, обоє вагітні.

Водій автобуса, співробітник 13-го автобусного парку Мосгортранса, пояснив, що під час руху втратив свідомість, через що не впорався з управлінням. Зараз ця інформація перевіряється, чоловіка оглядають медики.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.