Здача в експлуатацію будинку №5 в ЖК «Весна»

Компанія «Уністрой» спеціалізується на будівництві багатоквартирних будинків і на протязі останніх двадцяти років допомагає людям втілити в реальність мрії про власний комфортному житло. У листопаді місяці поточного року ми здали в експлуатацію перший будинок з ЖК «Весна» і з цього приводу організували грандіозне свято за участю щасливих володарів нових квартир.

ЖК «Весна» - природа Вашого комфорту!

ЖК «Весна» - це сучасний житловий комплекс, який розташований в екологічно чистому районі Казані на віддалі від шуму і пилу міста, однак наявність зручної транспортної розв'язки дозволяє гранично швидко дістатися в будь-яку точку Казані.Незабаром на території комплексу в просторому парку буде виконано облаштування велосипедних і прогулянкових доріжок, зон для занять йогою, майданчиків для вигулу домашніх тварин і навіть власний скейт-парк.

Конструкція багатоквартирних будинків продумана кращими архітекторами. Безбар'єрний вхід в парадну дозволяє вільно пересуватися мамам з малими дітьми на колясках і мешканцям з обмеженими здібностями. Під'їзди обладнані просторими парадними зі спеціальними колясковими кімнатами доступ, в які можуть мати тільки мешканці. Фасад і вхідні групи будинків мають яскраве оригінальне оформлення, яке піднімає настрій всім мешканцям. Переваги ЖК «Весна»:

На першому поверсі новобудови казани в ЖК «Весна» був відкритий новий офіс продажів. Тепер бажаючи придбати житло в екологічно чистому районі Казані, вам не доведеться витрачати багато часу на те щоб дістатися до найближчого офісу нашої компанії.

Сьогодні ми раді запропонувати вам покупку квартири в ЖК «Весна» на найвигідніших умовах. У нас ви можете оформити розстрочку, іпотеку, кредит без початкового внеску, а також вступити в програму ЖНК «Житлові можливості».

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.