Закон не дозволяє відпустити укладену Тимошенко відвідати матір

Ігор Андрушко(помічник глави державної пенітенціарної служби України) заявив, що ЗМІ спотворили озвучену їм напередодні(10 червня) інформацію, і ув'язненого екс-прем'єра України Юлію Тимошенко ніхто нікуди не відпускатиме з харківської лікарні, де вона проходить курс лікування.

Тітка Юлії Тимошенко розповіла про те, що мати колишнього прем'єра Зовсім захворіла і не може ходити. Увечері того ж дня засуджена подала прохання відвідати свою маму. Андрушко роз'яснив, в яких випадках закон дозволяє відпустити ув'язнених до родичів, проте українські журналісти зробили висновок, що Тимошенко можуть відпустити до матері. ЗМІ просто спотворили мої слова. Я пояснив положення законодавства, а журналістське співтовариство саме вирішило, що засуджена Тимошенко може покинути лікарню, - підкреслив помічник глави ГПтС України.

За словами Андрушко, ув'язнені можуть звертатися з подібним проханням, але у випадку з Тимошенко така можливість не передбачена, оскільки вона міститься не в колонії, а на лікуванні в лікарні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.