За Тимошенко приїхав конвой, але вона відмовилася їхати до суду

У Центральну клінічну лікарню Укрзализници в Харкові, в стаціонарі якої продовжує лікування екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, в п'ятницю, 27 грудня, уранці прибув кортеж конвойних автомобілів.

У Харкові триває суд у справі про порушення в діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України. Сьогодні в 10:00(12 мск) повинне відбутися засідання Київського районного суду Харкова по справі Юлії Тимошенко. На попередньому засіданні 6 грудня захист екс-прем'єра у черговий раз вимагав закрити справу ЕЕСУ. У свою чергу суддя залишив клопотання захисту без розгляду і відмітив, що воно буде розглянуто на відповідній стадії судового процесу у присутності підсудної. Засідання тривало 35 хвилин, після чого була оголошена перерва до 27 грудня.

Сьогодні, 27 грудня, Тимошенко знову відмовилася їхати до суду, посилаючись на відсутність рекомендацій німецьких лікарів брати участь в судах. Кортеж для можливого етапування Юлії Тимошенко провів у лікарні близько півтора годин, а потім швидка, автозак, машини Беркуту і машини супроводу ДАІ виїхали з території медичної установи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.