За два роки число задоволених медициною українців скоротилося в 2,5 разу

Переважна більшість українців(87 %) в цілому не задоволена якістю медичного обслуговування в Україні. Повністю задоволені медобслуговуванням тільки 1 % громадян. Про це свідчу це просо дослідницького агентства IFAK.

Незадоволення якістю державного медичного обслуговування виразили 32 % українці, а 55 % швидше не задоволені якістю послуг охорони здоров'я. Задоволеність українською медициною висловили 13 % респондентів - 12 % швидше задоволені, ніж невдоволені, а повністю задоволені лише 1 % респондентів.

При цьому 47 % невдоволені рівнем підготовки медичних фахівців : на їх думку, лікарі в Україні - менш професійні, чим лікарі в інших країнах. А ще 75 % громадян упевнені, що в цілому в Україні використовують не таке якісне устаткування, як у більшості провідних світових країн. До речі, ще два роки тому кількість задоволених українською медициною було 34 %. Тобто кількість прибічників української медицини зменшилася удвічі. Дослідження агентство IFAK Institut провело з 26 квітня по 22 травня 2013 року. У нім взяли участь 1000 респондентів з міст з чисельністю населення 50 тисяч і більше людина.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.