Янукович розповів, завдяки чому мер Донецька отримав високий авторитет

Президент України Віктор Янукович привітав мера Донецька Олександра Лукьянченко з днем народження. У своєму посланні Янукович побажав іменинникові міцного здоров'я і нових досягнень.

Бажаю міцного здоров'я, сімейного благополуччя і невичерпних життєвих сил... Щастя Вам і нових досягнень в ім'я процвітання України, - говориться у вітальній телеграмі. Президент України підкреслив, що тільки завдяки наполегливій і самовідданій роботі донецький градоначальник отримав високий авторитет, повагу і визнання серед колег і громадськості. Віктор Янукович упевнений, що великий досвід, відповідальність і принциповість Лукьянченко забезпечуватимуть стабільний соціально-економічний розвиток Донецька і надалі.

Олександр Лукьянченко народився на хуторі Бердичи Ясиноватского району Донецької області в 1947 році. Пост мера Донецька він зайняв в 2002 році і переобирався вже двічі. Донецький градоначальник відомий своїми атиоппозиционними поглядами і не одного разу заявляв про те що його обурює культ Юлії Тимошенко, на його думку, дорівнювати треба на Рината Ахметова і Бориса Колєснікова, але ніяк не на Віталія Кличка.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.