Янукович і Путін подивилися військово-морський парад в Севастополі

В неділю, 28 липня, в Севастополі пройшов військово-морський парад з нагоди Дня флоту України і Дня ВМФ Росії. Відкрили парад командувач Чорноморським флотом РФ віце-адмірал Олександр Витко і командувач Військово-морськими силами України віце-адмірал Юрій Ільїн.

У церемонії святкування Дня флоту України і Дня Військово-морського флоту Росії брали участь президенти Віктор Янукович і Володимир Путін. Лідери двох держав на одному катері обійшли лад російських і українських кораблів, які стоять на внутрішньому рейді в Севастопольській бухті.

Президент РФ Володимир Путін упевнений, що спільний військовий парад українських і російських моряків знаменує фортецю співдружності флотів двох держав. У Росії і України загальні корені, релігія і культура, нагадав Путін. Така спільність держав особливо відчувається в ці дні, коли Україна і Росія відмічають загальне свято - 1025-річчя Хрещення Київської Русі. У свою чергу, президент України Віктор Янукович заявив, що стратегічна співпраця Росії і України має успішне і велике майбутнє.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.