Янукович і Азаров роз’їдуться по відрядженнях

Сьогодні, 7 жовтня, президент і прем'єр-міністр України відправляться в робочі поїздки. Віктор Янукович відвідає Польщу, а Микола Азаров - Білорусь. І Янукович, і Азаров зустрінуться з главами відвідуваних ними країн.

Президент України прикмет участь у багатосторонній зустрічі з президентами Польщі Броніславом Коморовским, Німеччині Йоахимом Гауком і Італії - Джорджио Наполитано. Першим особам держав належить обговорити найважливіший на сьогоднішнє для України питання євроінтеграцію напередодні підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом. Крім того, Янукович з колегами мають намір обговорити питання багатосторонньої співпраці в енергетичній і транспортній сферах. 9 жовтня президент України попрямує з офіційним візитом в Туреччину.

Миколі Азарову належить зустрітися з президентом Білорусі Олександром Лукашенко і главою білоруського уряду Михайлом Мясниковичем. У програму зустрічі входить відвідування підприємств агропромислового і військово-промислового комплексів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.