Які матеріали можна поєднувати, створюючи пам’ятник?

Коли йде з життя близька людина, хочеться провести його достойно, а також назавжди увічнити пам'ять про нього, поставивши на його могилі красивий пам'ятник. Але надгробок хочеться зробити не тільки красивим, але і міцним.
Багатьох цікавить, чи можна купити пам'ятник не з одного конкретного матеріалу, а з двох або трьох. Жоден магазин не надає такі послуги, але під замовлення виготовити такий пам'ятник можна. Але от питання - чи потрібен він вам? Можливо він буде виглядати красивіше, але наявність декількох матеріалів, різних за своєю природою, сильно вплине на довговічність пам'ятника. І якщо гранітний пам'ятник може стояти 100 років, і йому не страшні ні погода, ні природа, то пам'ятник з граніту з мармурової стружкою прослужить в кілька разів менше. Але і вибрати пам'ятник, який прослужить хорошим останнім подарунком близькій людині, теж непросто.

граніт

Цей матеріал для виготовлення пам'ятників користується відмінним попитом, тому що він має багато переваг перед іншими матеріалами.

Гранітні пам'ятники дуже міцні. Мабуть, це самий міцний матеріал для виготовлення пам'ятника на могилу. Міцністю він не поступається мармуру, навпаки, перевершує вдвічі. Його називають «вічним каменем», тому що він здатний простояти над могилою до 100 років, причому без видимих пошкоджень. Він не вимагає спеціального догляду - цей камінь міцний сам по собі, може витримувати перепади температур, опади.

Також він виглядає дуже красиво. Величні пам'ятники з граніту будуть виглядати красиво, естетично. На них виходять якісні, красиві фотографії. Особливістю пам'ятників з граніту є можливість гравірувати фотографії так, щоб поверхня залишалася ідеально гладкою. Можна вигравіювати і епітафію на пам'ятник, вклавши в неї найтепліші та найщиріші слова.

Поєднуючи граніт з іншими матеріалами, ви точно не додаєте йому віку. Так як з усіх відомих каменів, граніт найміцніший.Якщо ви будете поєднувати його з іншими матеріалами, пам'ятник буде залишатися красивим і нетлінним набагато менший термін.

КНР в даний період вважається головним експортером граніту. Є приблизно 90 видів граніту з різних природних візерунком і різних кольорів. Близько 20 видів каменю видобувається в Індії. Ці дві країни постачають нам граніт для пам'ятників, хоча в європейській частині Росії, в Україні, в Казахстані теж можна його добувати. І не варто піддаватися стереотипам, що якщо камінь поставляється з Китаю, він не якісний. Китайський граніт вважається одним з кращих в світі, і він набагато краще нашого за своїми властивостями.

мармур

Ще один поширений матеріал для виготовлення пам'ятників - мармур. Цей камінь - зовсім не рідкість. Родовища мармуру є практично в будь-якій країні, і тому на кладовищах по всьому світу можна зустріти чимало мармурових пам'ятників. Більш того - ще кілька десятиліть тому практично всі пам'ятники виготовлялися з мармуру.

Однак матеріал, що видобувається в різних місцях, може сильно відрізнятися між собою. І різниця можлива не тільки в кольорі або формі малюнка, але і в характеристиках міцності і довговічності. Тому, мармур мармуру ворожнечу. Але безсумнівно, що цей камінь дуже гарний, і пам'ятники з мармуру користуються попитом не дарма - складно знайти більш красивий камінь, з якого виготовляють пам'ятники.

Найзнаменитіший з білих сортів мармуру - італійський каррарский.

Переваги мармуру в тому, що він набагато краще піддається обробці, ніж граніт, а це значить, що пам'ятник буде фігурним, різьблення на ньому буде якісною. Можна замовити пам'ятник будь-якої форми - працювати з мармуром легко, а вироби з цього каменю - справжні шедеври.

Однак мармур не такий міцний, як граніт, і термін служби у нього менше, за ним потрібен постійний догляд. Але якщо вам потрібен гарний, оригінальний пам'ятник на могилу покійного близької людини, кращого матеріалу, ніж граніт знайти важко.

Використовувати його разом з іншими матеріалами не рекомендується з кількох причин. По-перше, пам'ятник з мармуру гарний сам по собі, він не потребує ніяких добавках. А по-друге, використання інших матеріалів може нашкодити пам'ятника, вплинути на його довговічність.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.