Як вибрати забудовника

Рішення про будівництво будинку прийнято. Ви довго шукали ділянку для побудови майбутнього домашнього маєтку і, нарешті, його знайшли. Підписали угоду про покупку, місце для будинку готово. Наступне питання, що відразу ж стане на порядку, як вибрати компанію-забудовника вашого дерев'яного будинку. Як ви вже, ймовірно, усвідомили, для будівництва будинку потрібен лише досвідчений підхід. В іншому випадку халеп не уникнути. А виправити їх вже після закінчення будівництва не реально.

Як вибрати забудовника

Ось через що вибір компанії-забудовника дуже важливий, підійти до нього необхідно з особливою серйозністю. на даний момент на будівельному ринку присутня величезна кількість компаній, і все запевняють у власному високому професіоналізмі. Деякі ними і є, а деякі, на жаль немає. Ми розповімо вам як не потрапити на їх вудку.

Перш, ніж відправитися в офіс компанії, зайдіть на її сайт. У разі якщо для того щоб ні, то витрачати час на відвідування офісу не потрібно. Цей факт вказує на те, що компанія не бажає афішувати дані про себе. Друга неприємність: сайт є, але на ньому мало інформації, фактично все без конкретики, один телефон для зв'язку. Це також поганий символ. На сайті великої будівельної компанії має бути написано, скільки компанія працює на ринку, фото вже збудованих будинків, ліцензія на ведення будівельних робіт, докладна адреса, телефони, скайп і e-mail. Ви маєте можливість пошукати будівельні компанії на вітчизняному сайті в каталозі компаній.

На сайті в обов'язковому порядку буде інформація про розробки будівництва, що застосовуються компанією. Детально розписаний будь-який етап зведення будинку. Це роблять щоб клієнт перед відвідуванням офісу вже приблизно знав, як буде будуватися його будинок. А вже в офісі йому дадуть відповідь на що з'явилися питання.

Офіс великої компанії не має складатися з одного приміщення, в якому розташований письмовий стіл з принтером та одним комп'ютером. Якщо ви помітили подібне, то краще відразу заявити, що зробили помилку адресою і скоріше вийти. Ні, це не завжди говорить про те, що це шахраї або новачки в сфері. Найімовірніше - це посередники якоїсь великої компанії, але для чого переплачувати посередникам.

Офіс великої компанії займає велетенську будову. На стінах ви в обов'язковому порядку помітите нагороди, отримані на спеціальних виставках, відгуки клієнтів, дипломи.

Яскравим прикладом надійного забудовника є компанія в Стокгольмі, яка здійснює дренажні та інфраструктурні роботи на вищому рівні. MARK OCH ANLÄGGNING I STOCKHOLM можна знайти на сайті компанії byggmark.net. Тут вам дійсно якісно допоможуть як з інфраструктурними так і з дренажними роботами.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.