Як вибрати весільного фотографа

Вибір весільного фотографа - це дуже відповідальний момент в підготовці торжества. Згодом красиві фото і відео - це все, що залишиться на пам'ять про весілля. Важливо, щоб знімки були якісними, красивими, продуманими і не виглядали шаблонно.

Перш, ніж найняти фотографа на весілля, визначитеся зі своїм бюджетом, обговоріть, які саме фото ви хочете і чого чекаєте від фотографа. Думка нареченої і нареченого повинні збігатися, тому обговоріть все ще на самому початку підготовки до весілля .

Найняти фотографа на весілля

Починати пошуки фотографа бажано за кілька місяців до весілля. Наша порада: свадебный фотограф. Це дасть вам час підготуватися. До того ж у затребуваних фотографів графік розписаний на довгий час вперед. Тому, якщо у вас вже є конкретний кандидат, не полінуйтеся домовитися з ним раніше.

Як правильно вибрати фотографа на весілля: основні вимоги

Як вибрати весільного фотографа

Портфоліо. Насамперед ви оцінюєте роботи фотографа. Їх можна подивитися через інтернет, якщо є сайт, або ж при особистій зустрічі. Оцініть ваше перше враження від знімків: чи сподобалися вони вам, привели в захват або здалися нудними. Уважно перегляньте всі запропоновані фотографії, щоб зрозуміти, наскільки стиль фотографа підійде вам і вашому весіллі. Навіть якщо ви не професіонал, ви можете помітити чіткість фотографій, наскільки вдало вибрані ракурси і деякі інші важливі моменти.
Устаткування. Якщо є бажання, дізнайтеся, яким обладнанням користується фотограф. Нехай назва вам нічого не скаже, але ви зможете подивитися в інтернеті відгуки, які знімки виходять даними фотоапаратом. Правда, цей критерій не повинен бути вирішальним, так як вам важливіше вміння користуватися обладнанням. У цьому вам допоможуть лише знімки, зроблені конкретним фотографом. Якщо вони вам сподобалися, здалися досить чіткими і професійними, вже не настільки важливо, на що це знято.
Вартість. Вартість послуг фотографа на весілля залежить від багатьох факторів: від міста, тривалості і складності зйомки, від затребуваності фотографа. Чим більше місто, тим вище ціни. Економити на фотографа не варто, якщо названа ним ціна відповідає рівню його професіоналізму. У вартість послуг входить також обробка і друк (якщо вона потрібна). Ціни можуть відрізнятися навіть в одному місті, тому поцікавтеся розцінками декількох фотографів.
Досвід. Наявність досвіду у фотографа також важливо. Чим більше досвіду, тим більше шансів отримати гарні знімки. Звичайно, це не означає, що потрібно неодмінно відмовлятися від початківців, але талановитих фотографів. Поцікавтеся, як давно він займається фотозйомкою і задайте кілька запитань про можливі складнощі під час фотосесії. Якщо відповіді вас влаштують, вибір можна вважати вдалим.
Особистість. Як не дивно, але навіть найкращий фотограф не зможе вас порадувати, якщо ви в його присутності відчуваєте себе ніяково. Тут враховується все: чоловік це чи жінка, манера спілкування, навіть особиста енергетика. Людина повинна вам подобатися, тоді фотографії вийдуть вдалими.
фото весілля на природі

Як вибрати фотографа на весілля: оцінюємо портфоліо

Непрофесіоналові важко зрозуміти, наскільки талановитий фотограф. Але це і не потрібно. Ви вибираєте фотографа для себе і для свого весілля, він повинен подобатися вам, і це основний критерій. Однак є кілька тонкощів, про які потрібно пам'ятати, коли ви переглядаєте портфоліо.

По-перше, фотограф показує вам тільки те, що вважає за краще. Тому будьте готові, що ваші знімки після весілля будуть трохи гірше того, що ви побачили. Оцініть, наскільки багато у фотографа знімків з однієї і тієї ж весілля. Якщо в портфоліо пара-трійка фотографій з кожного торжества, це означає, стільки ж вдалих буде і у вас. Також це може означати, що інші тисячі фотографій з одного весілля однотипні.

По-друге, фотографії повинні бути різними. Іншими словами, вони повинні бути зняті в різних місцях і за різних умов, різному освітленні. Тільки так можна зрозуміти, що фотограф - професіонал і зможе зорієнтуватися в будь-якій обстановці.

Не бійтеся покладатися на свої відчуття. Якщо після перегляду фотографій, вам здалося, що знімки нудні, однотипні, і ви б такі не хотіли, сміливо йдіть. Значить це просто не ваш фотограф. Справжній професіонал зможе організувати своє портфоліо таким чином, щоб нудьга не з`явилася навіть після тисячного фото.

Які питання задати фотографу перед весіллям

При особистій зустрічі у вас з'явиться можливість задати фотографу питання і з'ясувати безліч потрібних речей. Не бійтеся бути допитливими. Сучасні ціни на фотографа припускають якісні послуги, і ви маєте право знати, за що платите.

Скільки коштує ваш конкретне замовлення? Поясніть відразу, що ви хочете, скільки повинно бути фотографій і скільки годин фотограф повинен знімати. Виходячи з усіх ваших побажань, майстер назве ціну, що дозволить вам зорієнтуватися.
Як здійснюється оплата? Бажано розділити суму на дві частини: аванс після укладення договору і решту грошей, які фотограф отримає вже безпосередньо після виконання своєї роботи. Така система дасть гарантії обом сторонам.
Як фотограф добиратиметься до місця зйомки? Якщо у нього немає особистого автомобіля, ви повинні будете передбачити для нього місце в транспорті.
У якому вигляді будуть надані знімки? Не всі фотографи займаються друком. Якщо вам потрібно кілька фотографій роздрукувати, уточніть це відразу.
Коли ви зможете забрати фотографії? Не відкладайте це питання в довгий ящик, краще знати заздалегідь, як довго доведеться чекати знімки після весілля.
У що фотограф буде одягнений? Не соромтеся цього питання. Фотографу безсумнівно повинно бути зручно, але це не означає, що він може прийти в шортах і сланцях. Зовнішній вигляд фотографа повинен відповідати атмосфері.
Чи можна замовити весільну фотокнигу? Більшість фотографів мають цю послугу. Фотокнига - це вже готовий оформлений альбом з вашими фотографіями. Тоді вам не доведеться витрачати час на роздруківку фотографій і займатися оформленням.
Чи будуть фотографії відповідати стандартним пропорціям? Якщо це так, вам буде простіше віддавати знімки до друку. Пропорції не постраждають, що не буде обрізаних країв і порожніх кутів.
Чи будуть фотографії розміщені на його сайті? Якщо ви не хочете, щоб ваші знімки стали надбанням інтернету, ви маєте право попросити не робити цього.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.