Як вибрати надійного ріелтора для покупки квартири

При покупці нерухомості або земельної ділянки, громадяни все частіше вдаються до послуг агентств. Проте, багато хто воліє займатися питаннями з житлом своїми силами.

Не можна гарантовано заявити, що покупець, який утримався від послуг агентств, не знайде необхідний йому варіант.Однак прагнення заощадити і зробити все самостійно може привести до неприємних наслідків.

Чому у деяких громадян агентства нерухомості викликають неприємні асоціації? На ринку існують як відповідальні і компетентні фахівці, так і шахраї.

Убезпечити себе від шахраїв можна звернувшись до надійних ріелторам, які бережуть свою репутацію і піклуються про своїх клієнтів - http://horoshokakdoma.ru. Є певні правила, дотримуючись яких покупець зможе вибрати гарного ріелтора і не стати жертвою обману.

В першу чергу необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд компанії. Якщо сайт виконаний непрофесійно, то є привід насторожитися. Далі слід дізнатися, як давно дане агентство працює на ринку нерухомості. Якщо ріелтор виглядає непрезентабельно і недостатньо ввічливий, то від співпраці варто відмовитися.

З перших же хвилин спілкування необхідно поцікавитися про комісії. Надійний партнер дасть розгорнуту відповідь і відповість на будь-які інші питання. Якщо відповідь буде невиразним і коротким, він може розцінюватися як основна ознака, який видає шахрая або несумлінного агента. Хороший ріелтор може порадити книгу по нерухомості, якщо у нього поцікавитися. Читання профільної літератури у вільний час вказує на зацікавленість до своєї професії і бажання розвивати навички.

Надійний ріелтор завжди підходить відповідально до угод з партнерами. Необхідно подбати про надання щотижневих звітів. У звітах повинна надаватися інформація про те, хто з покупців або продавців дзвонив, які пропонувалися умови і терміни. Хороший агент з нерухомості завжди тримає свого клієнта в курсі і надає необхідну інформацію докладно і своєчасно.

Нещодавно на зміну візиток або до їх доповнення ріелтори стали надавати невеликі презентації, в яких вказують на досвід і приклади своєї роботи. Це говорить про серйозному настрої агентства, і допомагають клієнтам переконатися в компетентності даної компанії.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.