Як позбутися кредитної заборгованості. Унікальна пропозиція від компанії «ПІК»

Борг – це проблема.

Як позбутися кредитної заборгованості. Унікальна пропозиція від компанії «ПІК»Як позбутися від боргів? Зазвичай це питання задають ті, хто став помічати, що витрати за відсотковими платежами за кредити стали займати значну частку у витратах і гроші почали йти на оплату боргів. Також це питання починає хвилювати, як правило, тих, кому набридло постійно перепозичати у знайомих і родичів, або у тих, хто зіткнувся з вимогами про термінове повернення кредиту. Одним словом, проблемою боргів задавався кожен з нас.

Компанія «ПІК» — допоможе вам позбутися вашого кредиту

Зустрічайте унікальну пропозицію від компанії «ПІК». Тут з радістю допоможуть вам позбутися вашої кредитної заборгованості: избавиться от вашего кредита и сэкономить до 80% от суммы долга. Крім того, що ви зекономите на виплаті, ви абсолютно нічим не ризикуєте, тому що компанія «ПІК» бере гроші з клієнта тільки по факту погашення кредиту.

Коли кредит не є проблемою

Але при цьому сама по собі наявність боргу – це не є чимось поганим, якщо цей борг володіє хорошими властивостями, а саме:

  • Він дешевий, тобто відсоткові платежі з нього мінімальні;
  • Він довгостроковий і ризику вимоги дострокового погашення немає.

Якщо у вас є такі борги – вам пощастило, вони вигідні для вас, намагайтеся використовувати такий ресурс з розумом і фінансове благополуччя вам забезпечене. Не такими якісними, але все ж не обтяжливими боргами також можна вважати такі борги, які задовольняють наступним умовам:

  • обсяг боргу становить не більше 50% ваших сукупних активів;
  • процентні платежі за боргом складають у ваших щомісячних витратах не більше 30%;
  • реальна процентна ставка перевищує інфляцію не більше ніж на 2-3%.

Але, що робити, якщо ваші борги не володіють такими якостями? Якщо у вас є борги, які не відповідають умовам, описаним вище, від них потрібно якомога швидше позбуватися.

Механізми позбавлення від боргів

Отже, насправді засобів позбавлення від боргів всього два:

1. Скорочення витрат і перерозподіл коштів на погашення основної суми боргу;

2. Збільшення доходів і спрямування додаткових доходів на скорочення основної суми боргу.

Варіанти для економії:

  • відмовитися від імпульсивних покупок;
  • використовувати план витрат для відсікання незапланованих витрат;
  • збільшувати час на вибір і пошук більш дешевого і не менш якісного товару.
  • Жорстка економія і контроль витрат: перший крок до позбавлення від боргів

Як вже було сказано, відмова від необгрунтованих потреб – це основне правило при спробах позбавлення від боргів. Наступний крок – це жорстка економія тих статей, які торкаються ваших базових потреб і не знизять ваше здоров'я.

Пошуки нових джерел доходу - стратегічний шлях позбавлення від боргової залежності

Але жорстка економія не може тривати вічно. Це лише тимчасова міра. Довгострокова стратегія позбавлення від боргів безумовно повинна будуватися на пошуку нових джерел доходу.По-перше, необхідно завжди підвищувати свої доходи. Шукайте більш високооплачувану роботу, розширюйте коло своїх інтересів, підпрацьовувайте приватним таксистом нарешті, але спробуйте розширити коло джерел доходів. Великі можливості знову ж криються в інтернеті, хоча звичайно для постійного заробітку в інтернет потрібна спеціалізація і якийсь час.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.