Як можна швидко отримати кредит?

Реклама «кредит за годину» заворожує своєю привабливістю, але часто збиває з пантелику потенційних клієнтів банку, ставлячи їх в незручну ситуацію. Подібна картина спостерігається в області, так званого, швидкого кредитування. Лідером швидкого кредитування в Україні безумовно є: http://onlinekredit.com.ua/, де ви можете хоч зараз подати заявку на кредитування онлайн.

Різні варіанти швидких кредитів

Ситуація перша.

Як можна швидко отримати кредит

Подібні пропозиції банку про надання швидкого кредиту вірогідні в момент проведенням банку відповідної акції. Для того, що б реально зрозуміти суть даної акції, необхідно не тільки посилатися на побачену або почуту рекламу, а й особисто відвідати банківську установу. Поняття швидкого кредиту або кредит за годину, багато банків трактують по своєму, і зазначення терміну відведеного на отримання кредиту, абсолютно не означає швидкості дії. Якщо у громадянина виникло бажання терміново отримати кредит, скориставшись черговою рекламною акцією банку, це ще не означає, що через годину, клієнт отримає гроші на руки.
Сьогодні є безліч банків, які оголошують про можливість миттєвого надання кредитів. Йдучи на такий рекламний трюк, банки ставлять собі за мету не створення максимально сприятливого сервісу для клієнта, а просто максимально можливе залучення клієнтів. Як правило, в цій ситуації, заяву клієнта на отримання швидкого кредиту розглядається протягом одного-п'яти днів. Сума кредиту за такою програмою не перевищуватиме 5 тис. гривень. Незважаючи на заявлену банком швидкість оформлення кредиту, з клієнта можуть вимагати повний пакет документів, включаючи і довідку про доходи. Без довідки про доходи клієнт ризикує взагалі отримати відмову або кредит із завищеною відсотковою ставкою.

Ситуація друга.

У наступному варіанті, клієнт може зіткнутися з пропозицією банку, оформити кредит протягом найближчої години або двох. У таких ситуаціях банки по-справжньому грають з клієнтом в рулетку. Процедура відліку часу починається з моменту зустрічі клієнта з банківським співробітником. Якщо вся процедура оформлення вкладеться в зазначений час, клієнт отримає кредит і спокійно може через пару годин розпоряджатися отриманими грошима. Якщо співробітники банку не зможуть оформити кредит протягом зазначеного часу, клієнт отримує кредит зі зниженою кредитною ставкою або на додачу до кредиту, який-небудь бонус.
Зазвичай умови і терміни проведення акції пишуться маленькими літерами і в важкодоступному місці. У банківського клерка необхідно з'ясувати крім умови дії акції, необхідний пакет документів.
Звичайна процентна ставка за такими кредитами становить 44% річних. Всі умови кредитування, термін надання кредиту, умови дострокового погашення і пакет необхідних документів залежать безпосередньо від розміру одержуваної суми. У ряді випадків, розмір кредитної суми зі швидких кредитів не перевищує 8 тис. гривень. Хоча кожен банк сам встановлює розмір наданої в кредит суми.

Ситуація третя.

Ні для кого не секрет, що сьогодні багато громадян потрапляють у фінансову пастку, скориставшись послугами кредитних компаній, послуги яких пропонуються просто за оголошеннями на стовпах із зазначенням лише назви кредитної установи та номера телефону. Найнеприємніше в цій ситуації, що такі кредитори, скоріше виступають посередниками між банком і клієнтом.Рекламуючи кредити за годину і навіть менше, такі фінансові компанії йдуть ва-банк, так як процедура оформлення кредиту в умовах посередництва банку технічно нездійсненна за такий проміжок часу. Клієнту, який звернувся в подібну контору, доведеться чекати не менше години або двох, можливо навіть добу.
Навіть якщо компанія готова вразити клієнта своєю оперативністю, для цього буде потрібно від клієнта надати повний набір документів. Тут знову без довідки про доходи ніяк не обійтися. Після всіх формальностей, клієнт може отримати довгоочікуваний «швидкий» кредит, але під високі відсотки. Як правило, такі компанії посередники дають швидкі кредити від 65% річних.
Як приємна альтернатива швидким кредитами, сьогодні широко представлені варіанти споживчого кредитування. Банки в компанії з магазинами зуміли налагодити швидке оформлення необхідного кредиту для покупця. Зазвичай у разі оформлення покупки в кредит, вся процедура оформлення займає часу трохи більше години.
З усього цього можна зробити висновок, що експрес-кредити під нормальні умови кредитування можливі тільки в розрізі споживчого кредитування. Розглядати швидкі кредити готівкою або на різні потреби в світлі зручності і вигоди, вкрай неефективно. Занадто дороге задоволення.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.