Як доставити вантаж з Туреччини в Україну

З кожним роком зростає потреба в якісних виробах і послугах. Вантажоперевезення з Туреччини в Україну проводяться автомобільним і морським транспортом абсолютно без втручання клієнта. Найвигідніший спосіб - це автоперевезення. Одним з лідерів в автоперевезеннях вантажів   є відома   фірма з Одеси «cargo38», яка  здійснює по-справжньому якісну доставку вантажу з Турецької республіки в Україну. Всю роботу виконують досвідчені співробітники.

Як доставити вантаж з Туреччини в Україну

Доставка вантажів з Туреччини в Україну

Провезення вантажів з Турецької республіки   можливе тільки завдяки вміло налагодженій роботі і досвідченому штату співробітників. Саме цими критеріями і характеризується компанія «cargo38». Протягом багатьох років компанія швидко і якісно привозить клієнтам їх замовлення.

Основними групами товарів при доставці вантажів з Туреччини виступають охолоджена риба, гвоздики, овочі, інжир, цитрусові, курага, насіння, оливкова олія, готові продукти харчування, мінерали, хімічна продукція, полімери, шкіра і одяг зі шкіри, ДВП-плити, паперові вироби , текстиль, взуття, вироби з каменю, кахель, скло, посуд, прокат, радіатори, арматура, побутова техніка, електрообладнання, комп'ютерна периферія, трактори, транспортні засоби, запчастини, причепи, суду, медичні прилади, меблі та люстри.
Основні вантажоперевезення з України в Туреччину припадають на чорні метали і металопрокат, сільськогосподарські товари (зернові, кукурудза, соняшник, рослинні масла, жири), добрива, деревина та вироби з неї, руди, мідь, цукор, горіхи.

Види вантажоперевезень з Туреччини в Україну

Доставка вантажів з Туреччини автоперевезенням

Такий вид доставки є ідеальним для провезення товару, який має малі і середні розміри. Також варто відзначити, що поставка автомобілем не вимагатиме зміни транспорту в шляху. У свою чергу це буде гарантією того, що ваше замовлення дійде в цілості й схоронності.
З компанією «cargo38» доставка вантажів з Туреччини в Україну автомобілем не складе особливих труднощів.

Товари з Туреччини морським шляхом

Морські контейнерні доставки з Турецької республіки є не дуже швидким і відносно недорогим способом постачання. Але звичайно багато в чому поступаються автомобільному перевезенню.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.