Яценюк: Опозиція перешкоджатиме засіданню Київради

У разі, якщо Київрада зробить спробу знову провести засідання, опозиціонери перешкоджатимуть цьому, заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. Я думаю, що це почнеться раніше вересня. Ось зараз вийти і сказати, що опозиція отримала перемогу, і Київрада ніколи не засідатиме. та вони ж намагатимуться провести сесію. А у вересні у нас знову буде з ними не фізичний конфлікт. а базовий політичний конфлікт, - сказав Яценюк в ефірі телеканалу ТВi.

Мета опозиціонерів - проведенні виборів в Києві до початку саміту УКРАЇНА-ЄС, який відбудеться в листопаді у Вільнюсі. Яценюк упевнений, що Київрада обов'язково збереться десь в підворітті або у себе на дачі. Але у будь-якому випадку опозиція буде оскаржити будь-які рішення нелегітимних засідань. За словами Арсенія Яценюка, до тих пір, поки не призначена дата виборів столичного мера, київська міська рада є повністю неправомочною.

Нагадаємо, раніше Олександр Попов(голова Київської міськдержадміністрації) заявив, що позачергова сесія може відбутися у кінці липня або на початку серпня.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.