Яценюк: Майдан стоятиме до відставки уряду

Лідер опозиційної української партії Батьківщина Арсеній Яценюк заявив, що київський Майдан стоятиме, поки влада України не виконає ключову вимогу людей - відправить у відставку уряд Миколи Азарова. Про це він заявив з сцени на Євромайдані.

Ми йдемо по попередньому плану і вже досягли певних результатів: Майдан коштує, він захищений, людей випустили, почалися кримінальні виробництва проти чиновників, введений мораторій на силовий сценарій. Але ключова політична вимога - відставку уряду затягнули. Тому розходитися без досягнення ключової вимоги неможливо. Люди не підуть звідси, - сказав Яценюк журналістам.

У свою чергу лідер парламентської фракції УДАР Віталій Кличко звернувся до учасників акції на Майдані Незалежності не розходитися і зустріти на Майдані Новий рік. Я звертаюся до вас: буде важко, святкуватимемо на Майдані Новий рік, ялинку зараз поставимо, не цю, криваву. Не розходьтеся, - сказав Кличко на мітингу з сцени на Майдані в середу, 18 грудня. Він призвав присутніх мріяти. Немає жодної мрії, яку неможливо було здійснити, додав Кличко.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.