Видеокамера Sony — як зробити правильний вибір

Як вибрати відеокамеру Sony

При виборі підходящої відеокамери недосвідчений покупець часто стикається з проблемою - яку камеру вибрати з того різноманіття моделей, яке представлено в магазинах. Де придбати питань не виникає: видеокамера Sony. Якщо Ви хочете стати володарем відеокамери Sony, ми пропонуємо ознайомитися з деякими порадами, які, не виключено, допоможуть Вам визначитися.
У цьому огляді використовувалися матеріали, опубліковані на російській сайті компанії Sony.

Як вибрати відеокамеру Sony
Відеокамери
• Загальні характеристики
• Камери з записом на касету (формат HDV)
• Камери з записом на DVD-диск (формат AVCHD)
• Камери з записом на вбудований жорсткий диск (формат AVCHD HDD)
• Камери з записом на карту пам'яті Memory Stick (формат AVCHD Memory Stick)

Відеокамери стандартної чіткості
• Загальні характеристики
• Камери з записом на касету (формат miniDV)
• Камери з записом на DVD-диск (формат DVD)
• Камери з записом на вбудований жорсткий диск (формат HDD)

У зображенні високого дозволу використовується більше рядків і більше пікселів в кожному рядку, це забезпечує більш чітку і реалістичну картинку і деталізацію в 4 рази вище, ніж у цифрових відеокамер стандартної роздільної здатності. Переваги записів, зроблених відеокамерою Sony високого дозволу, в повній мірі видно на екрані телевізора з високою роздільною здатністю. Якщо у вас є такий телевізор або ви плануєте його покупку, цифрова відеокамера високої роздільної здатності буде правильним вибором. Всі цифрові відеокамери Sony HDR можуть вести запис як у високому, так і зі стандартною роздільною здатністю. Причому, якщо поки у вас немає HD телевізора, записи з високою роздільною здатністю можна переглядати і на звичайному телевізорі звичайно, зі стандартною якістю.
Цифрові відеокамери Sony всіх форматів оснащені об'єктивом Carl Zeiss Vario-Sonnar T * з 10-кратним оптичним зумом. Всі цифрові відеокамери Sony HDR мають кольоровий РК дисплей, на який виводиться меню для управління камерою, зручною ручного фокусування і зміни режимів зйомки. На РК дисплеї відеокамер Sony HDR також можна подивитися інформацію про параметри зйомки. На рамці екрану є додаткова кнопка початку / зупинки запису, яка виявиться особливо корисною, якщо ви тримаєте камеру над головою або знімаєте себе. Super Steady Shot (електронна система стабілізації зображення), застосовуючи датчик руху, розпізнає і коригує тремтіння цифрової відеокамери Sony HDR. Завдяки цьому якість зображення виходить неймовірно точним. Всі моделі Sony HDR записують об'ємний звук. Всі цифрові відеокамери Sony високого дозволу роблять запис стандарту xvColour, який фіксує в 1,8 раз більше відтінків кольорів в порівнянні зі звичайними цифровими відеокамерами. У цифрових відеокамер Sony HDR є режими нічної зйомки, фотографування під час відеозапису. У цифрових відеокамерах модельного ряду 2008 року використовуються нові технології:
Технологія Exmor ™ в старших моделях зменшує рівень шуму при перетворенні сигналів в цифровий формат;
Технологія розпізнавання осіб налаштовує фокус, експозицію та передачу кольору для чудових фото- і відео портретів.
ЖК-екран Xtra Fine з "фотографічним" здатністю 921 тис. Точок на дюйм в старших моделях
Кнопка моментального включення призводить камеру в робочий стан менше ніж за секунду
HDV відеокамери - ідеальний вибір для ентузіастів відео, які редагують свої записи. Також такі камери вибирають ті, у кого вже є плівкова відеокамера
Запис на плівку, а не dvd, як в dvd відеокамерах
Сумісна з записами стандартного дозволу на плівці
Можливість зручно редагувати записи в ПК, (великий спектр програмного забезпечення)
Запис 4-канального звуку, який для отримання звуку 5.1 необхідно зводити.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.