Волонтера Світлану Зварич підозрюють у великих розкраданнях

Керівництво заводу «АТЕК» звернулося до правоохоронних органів з проханням розслідувати розкрадання на заводі на суму близько 59 млн. Грн. Відзначається, що мова йде про втрату верстатів і устаткування, виробничих запасів, незакінченого виробництва і готової продукції.

У зникненні майна підозрюється псевдоволонтер - Светлана Зварыч, пише "КП в Україні".

Видання пише, що Світлана Зварич, прикриваючись волонтерською діяльністю, організувала бізнес на залишках напівзруйнованого заводу. Автор згадав про ситуації, які раніше виникали через махінації Зварич. Зокрема, в 2006 році громадськість репетувала через скандал з реекспортом нафти, а пізніше під її керівництвом фірма «УНІС» вигравала всілякі тендери на обслуговування державних інституцій, в результаті, повністю монополізувавши цю сферу. Саме вона займалася розробкою електронних ключів для держпідприємств і служб.

Пізніше, згадують ЗМІ, в 2010 році її звинуватили в незаконному привласненні 100 тисяч гривень. Автор зазначає, що тоді виник скандал в ЦВК, коли Комісія планувала оцифрувати виборців, щоб уникнути ризиків з фальсифікацією виборів, залучаючи при цьому кілька розробників. Тоді це викликало невдоволення Зварич і розробку системи відклали в довгий ящик. Видання підкреслило, що Зварич працювала виключно з держсектором, освоюючи бюджетні кошти.

ЗМІ пишуть, що в подібних операціях Зварич допомагав її чоловік , скандальний екс-міністр Роман Зварич. Він мав відповідні зв'язки з чиновниками всіх рівнів, що сприяло розвитку бізнесу дружини.

Журналісти звернули увагу на ситуацію з напівзруйнованим заводом «АТЕК».

Волонтера Світлану Зварич підозрюють у великих розкраданнях

Сім'я Зваричів розробили довгограючий проект для викачування грошей з держави, "організувавши при цьому цілу містифікацію по ремонту і виробництву нової бойової техніки в умовах напівзруйнованого заводу, де немає ні обладнання, ні навіть елементарних умов для його облаштування".

Автор стверджує, що під прикриттям патріотичної діяльності, зазначені особи "пиляють завод на шматки і вивозять металобрухт". При цьому, сума збитків завдана заводу вказана в заяві керівництва «АТЕКа». У публікації захоплення заводу "АТЕК" називають банальним рейдерством.

Видання підкреслило, що спочатку волонтерська організація Зварич була створена під прикриттям назви «Азов», а пізніше змінила назву на «Арей».

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.