Володимир Путін : мирний план Порошенка без практичних дій нежиттєздатний

Володимир Путін підтримує рішення президента України Петра Порошенка про припинення вогню на південному сході України і його намір досягти мирного врегулювання, повідомляє канал Росія 24 з посиланням на заяву Адміністрації президента Росії.

Проте президент Росії підкреслює, що запропонований план без практичних дій не зможе стати життєздатним і реалістичним. Також глава держави назвав неприйнятною ситуацію, коли вже після офіційного перемир'я і припинення вогню на російську територію потрапляють і вибухають боєприпаси.

Мирний план не повинен мати ультимативного характеру. Його треба використати для початку конструктивних переговорів, вважає Володимир Путін. Президент Росії закликає сторони припинити боестолкновения і сісти за стіл переговорів.

План Порошенка складається з 15 кроків, в нім передбачається звільнення від кримінальної відповідальності тих, хто складе зброю і звільнення заручників. На російсько-українській межі планується створити 10-кілометрову буферну зону. План передбачає роззброєння ополченців, звільнення адміністративних будівель., відновлення центрального телі - і радіомовлення. Декларуються також кроки по децентралізації влади, йдеться у тому числі йде про проект змін в Конституції і захисті російської мови. Планується також проведення дострокових місцевих і парламентських виборів, створення нових робочих місць і відновлення об'єктів промисловості і соціальної інфраструктури

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.