Вогонь Віфлеєму світу запалав в Києві

Жителі Києва в суботу, 21 грудня, зустріли символічний вогонь дружби і світу, засвічений на місці народження Ісуса Христа, вогонь Віфлеєму. Офіційна передача пластунами України символічного вогню світу пройшла в 12:00 на Володимирській гірці біля пам'ятника князеві Володимиру Великому.

Після цього вогонь передадуть в Національний музей Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні. За словами організаторів, вогонь рознесуть в церкви, дитячі будинки, лікарні, а також на Майдан Незалежности до активістів Євромайдану. А після пластуни продовжать розносити вогонь добра і світу по Україні. До Різдва їм осяють навіть Говерлу.

Вогонь Віфлеєму прибув в Україну ще 17 грудня. На кордоні з Польщею вогонь пластунам передали польські скаути. Щороку традиційно польські скаути і українські пластуни зустрічаються на кордоні, щоб принести в Україну вогонь Віфлеєму - символ любові, спокою і надії. Таку традицію почали ще у кінці 80-х минулого століття австрійські скаути, які привозять вогонь з місця народження Ісуса Христа, з Віфлеєму. Уперше цей вогонь потрапив на територію України в 1992 році.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.