Влада Сенегалу дозволила медикам піднятися на борт Олега Найденова

Влада Сенегалу сьогодні пустила медиків на борт затриманого російського траулера Олег Найденов, який з 4 січня стоїть в порту Дакара. Фахівці оглядають екіпаж.

Як повідомили в Росриболовстве, на тілах моряків досі видно сліди побоїв, які їм нанесли військові, попри те, що з дня захоплення пройшов тиждень. У промисловому відомстві сподіваються, що надання меддопомоги - це дружній крок, після якого конфлікт має бути вичерпаний.

- Ми розцінюємо це як позитивний крок, вважаємо, що все йде до того, що судно буде відпущено. Потрібно подякувати російських дипломатів: видно, знайшлися слова, і вони переконали сенегальську сторону, - сказав начальник центру громадських зв'язків Росриболовства Олександр Савельєв. - Ситуація така, що необхідно передусім звільнити траулер і екіпаж, а потім вже вирішувати майнову суперечку. Досі не пред'явлені ніякі звинувачення і не виявлені порушення. Я так розумію, що у сенегальців немає ніяких доказів. Інакше неможливо пояснити те, що йде восьмий день і не представлені ніякі докази порушень.

Приводом для затримання судна став перетин кордону економічної зони Сенегалу на одну морську милю. Проте, на думку Росриболовства, причина зовсім в іншому.

- Ми є конкурентами. Зрозуміло, що наша присутність не дуже подобається колегам з європейського союзу, з КНР, - відмітив глава Росриболовства Андрій Крайній. - Я особисто розцінюю це, як економічну боротьбу за ресурс.

Нагадаємо, сенегальський патруль затримав риболовецьке судно Олег Найденов 4 січня в Атлантичному океані, в 46 милях від узбережжя Гвінеї-Бісау. Після колотнечі на борту траулер разом з екіпажем конвоювали в порт Дакара. Без пояснення причин у моряків відібрали паспорти і поставили озброєний конвой.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.