Видобуток сланцевого газу Україна вестиме в співпраці з компанією Shell

Як заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, вже в 2015 році в Україні буде розпочатий видобуток сланцевого газу. Прем'єр пояснив, що причина, по якій в якості дати початку здобичі названий 2015 рік, полягає в необхідності проведення колосальної роботи за оцінкою запасів, підготовці, прорахунку логістики, вибору місць постачання газу.

Усю цю роботу уряд планує провести впродовж 2014 року, щоб з 2015 року почати добувати сланцевий газ. Ця заява Миколи Азарова прозвучала в п'ятницю, 13 вересня в прямому ефірі українського телеканалу. Як повідомив український прем'єр, ціна сланцевого газу, що добувається в Україні, складе приблизно 120-130 доларів за тисячу кубометрів. У отриману ціну вже входять усі витрати, пов'язані із здобиччю і транспортуванням.

Микола Азаров підкреслив, що угоду по розробці родовищ сланцевого газу Україна підписала з компанією Shell, штаб-квартира якої розташована в Нідерландах. Багатий досвід роботи цієї компанії, за словами прем'єр-міністра, дозволяє розраховувати, що видобуток газу вестиметься абсолютно безпечними з екологічного погляду методами.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.