Віце-президент Асоціації ілюзіоністів Росії потрапив в реанімацію після ДТП

Дорожньо-транспортна подія, в якій постраждали ілюзіоніст і його дружина, сталася увечері, 6 січня, недалеко від села Симбухово в Наро-Фоминском районі Московської області.

На дорозі причіп сміттєвозу відірвався, вилетів на зустрічну смугу і зніс машину, в якій їхав ілюзіоніст з дружиною. Зараз віце-президент Російської асоціації ілюзіоністів знаходиться в реанімації.

- Я спочатку молилася, щоб він залишився живий, тому що це реанімація, вони нічого не говорять, - стримуючи сльози, говорить Лариса Солоницина.

Аварія сталася, коли після виступу на новорічному корпоративе подружня пара поверталася додому в Москву. Сергій їхав із швидкістю всього 60 кілометрів на годину. Несподівано від сміттєвозу, який рухався по протилежній стороні дороги, відірвався причіп і вилетів прямо назустріч машині артистів. Уникнути зіткнення було неможливо.

- Ця ось дуга проткнула машину наскрізь, - розповідає Лариса Солоницина.

Водій вантажівки не відразу зрозумів, що втратив причіп. Лише через декілька хвилин він повернувся до місця трагедії і допоміг подружжю вибратися із зкорченого автомобіля.

Сергію Солоницину потрібно дорогу операцію. Проте, за словами сина Михайла, знайти винних, які сплатять усі витрати, не так-то просто.

- Варіантів немає. Якась технічна несправність, із-за якої відчепився причіп і вилетів на машину папи з мамою, - говорить Михайло.

Віталій Копкин - власник компанії, якій належить злощасний сміттєвоз, зараз відпочиває в Арабських Еміратах. Тому лише по телефону він повідомив, що, на його думку, причиною аварії стала несправність тягово-зчіпного пристрою, так званого фаркопа.

- Він був російського виробництва. Це закон підлості. На усіх інших машинах у мене стоїть італійський, і тільки на цю купили, млинець, нову... 100 відсотків - заводський брак, - вважає Копкин.

Що насправді стало причиною ДТП - неуважність водія сміттєвозу або технічна несправність вантажівки, встановлять співробітники ДІБДР. А доки усе співтовариство фокусників Москви переживає за колегу.

- Випадок один з мільйонів, коли в такій ситуації люди вижили, - говорить фокусник-маніпулятор Василь Руденко.

Друзі Сергія побоюються, що після такої травми він більше ніколи не зможе вийти на сцену. Чи побачить публіка знову виступ ілюзіоніста, тепер залежить від майстерності лікарів.

Яндекс-гаманець для пожертвувань на лікування Солоницина : 410011758687424

Для перерахувань на карту Ощадбанку : № 5469380047914899, Солоницину Сергію В'ячеславовичу.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.