Вибір пральної машини

Чи є автоматична пральна машина предметом першої необхідності? Ті, кому не доводилося хоч раз відчути всі переваги володіння таким агрегатом, однозначно позитивної відповіді можуть і не дати, щиро вважаючи, що при невеликих обсягах прання інвестиції в подібний апарат будуть невиправдані. Але щасливі власники такої техніки, особливо в сім'ях з дітьми, подібне заперечення порахують чимось на зразок святотатства. Хоча скептиків залишається все менше, про що говорить неухильне зростання вітчизняного ринку пральних машин.

Ринок насичується, вибір стає все цікавіше і разом з тим все складніше. Якщо раніше техніка була куди простіше - 5-6 програм і мінімальна кількість кнопок, то сьогоднішні пральні машини хіба що каву варити не вміють і розібратися в такій кількості наворотів буває ой як непросто. Хоча базові принципи залишилися незмінними. Для умов стандартних російських міських квартир це в першу чергу розмір - перед покупкою пральної машини треба ретельно продумати, де вона буде стояти, прорахувати всі варіанти і поползать навколо з рулеткою. Фронтальна або вертикальне завантаження? Однозначної відповіді тут немає, існуючу думку про меншу надійності вертікалок насправді нічим не підкріпленого - зламатися може будь-яка. Критерії вибору знову ж суб'єктивні - фронтальна може послужити додатковою поличкою, але вертикальна вже, дозволить заощадити місце. Першу можна зробити вбудованої частиною кухонних меблів, друга дозволяє дістати або додати річ в процесі прання без скидання програми і зливу води. Питання індивідуальний, потрібно просто вирішити, що важливіше (але не забувайте, що процес прання, спостережуваний через скляний люк, якого позбавлена вертикалка, дозволить зайняти заважає працювати кота або відвернути на час маленьку дитину).

Класи прання, віджимання і енергоспоживання. Маркування латинськими буквами від A до G, чим далі - тим гірше. Хоча насправді ці стандарти були придумані ще на зорі розвитку техніки, сьогодні знайти щось гірше «C» вже не вийде, та й C - насилу, така продукція присутня хіба що на ринках країн, що розвиваються, а вибір між A і B не настільки однозначна, як здається. Енергоспоживання. Для холодильника ця різниця актуальна, але для пральної машини вона буде виражатися в декількох десятках кВт * год на рік, тому віддавати перевагу конкретної моделі лише з міркувань економії не варто.Прання. Тут все складніше. Якщо коротко - клас присвоюється за результатами випробувань, проведених на п'яти різних типах забруднень п'ять разів, але оцінка - середня. По-перше, візуально відрізнити результат роботи машинок класів А і В практично неможливо, по-друге - якісь типи забруднень вони перуть взагалі однаково. Так що особливо вередувати - зайве, особливо, коли через це випливає істотна різниця в ціні. Хоча можна відзначити, що такі пральні машини ламаються частіше, а до слова - ремонт пральних машин дуже вже не дешевий нині.
Віджимання. Тут відмінності вже трохи більше помітні, але, в кінцевому рахунку, досушивать все одно доведеться, питання лише в тому, наскільки для вас важлива різниця в 1-2 години висіння речі на мотузці. Говорячи про віджиманні, не можна не згадати і про обороти. Стандартом до недавнього часу була 1000 об / хв, але в останні роки з'явилися апарати, здатні досягати 1600. Щоб застерегти від переплати за швидкість, поспішаємо попередити, що більшість речей на таких оборотах віджимати все одно не можна, тобто більшу частину часу така функція використовуватися не буде. А от чи варто вона через більш високих вимог до двигуна і передавальним механізмом цілком пристойно.

Програмне забезпечення. Самі програми прання в основному у всіх машин однакові, варто виділити лише одну деталь - можливість вручну змінювати температуру води і обороти барабана при віджиманні. Якщо така функція є - це плюс, в стандартному наборі може не виявитися оптимального варіанту для, наприклад, сильнозабруднена линяючої речі з чутливого матеріалу. Дисплей - справа смаку. Його наявність, звичайно, трохи полегшує спілкування з апаратом, але на якість прання не впливає зовсім, а на багатьох бюджетних моделях, повністю влаштовують в усьому іншому, його може і не виявитися. Звертайте увагу на наявність системи контролю дисбалансу барабана - рідко, але все ще трапляються в середньому ціновому сегменті моделі без неї.

Останнє - наші улюблені технічні нововведення. Наприклад, антибактеріальну срібло - хоч окремо стоїть вузол, хоч частки на барабані. Справедливості заради треба сказати, що технологія ця дійсно працює, зростання бактерій уповільнює і з мікробами відмінно бореться. З іншого боку - ще не було жодного випадку, коли людина не те що серйозно постраждав, а взагалі відчув би хоч якесь нездужання, одягаючи речі, випрані без застосування чарівних іонів срібла. Така машинка буде корисна в лікарні і в пологовому будинку, також вона може полегшити життя алергікам. Але здоровим людям користь від неї тільки одна - якщо в будинку є маленькі діти, їхні речі зазвичай стираються на високих температурах (саме з метою знезараження), а в такій машинці це необов'язково, тому можна непогано заощадити на електриці, істотна частина якого витрачається якраз на нагрів води. Ще одна новинка - парогенератор. Цю штуку можна назвати вже більш корисною, так як вона не тільки знезаражує, але і забезпечує кращу якість прання, а спеціальні парові програми знадобляться, коли незаплямовану річ потрібно просто освіжити. Правда, при всіх своїх плюсах така машинка і коштувати буде дорожче.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.