Верховна Рада України відреагувала на торговий тиск РФ

Дії, які робить Росія, перешкоджаючи руху товарів з України на російський ринок, не відповідають правилам світової організації торгівлі. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань митної і податкової політики Віталій Хомутинник.

За його словами, завдання України відстояти свою позицію в торговій війні, щоб завоювати собі перевагу. Для України - це, безумовно, випробування, і цей шлях треба пройти. Якщо ми його пройдемо, то Україна буде у виграшному положенні, це буде велика перевага, - відмітив депутат. При цьому Хомутинник спрогнозував, що після підписання Угоди про асоціацію з ЄС економічні стосунки України з Росією можуть погіршати.

У свою чергу співголова комітету з питань митної політики Американської торгової палати в Україні(АТПУ) Ігор Даньков відмітив: митне законодавство України треба буде допрацьовувати після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Нагадаємо, що в листопаді цього року відбудеться Вильнюский саміт, на якому буде прийнято рішення з приводу асоціації України з Європейським Союзом.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.