Вчені з’ясували, чому їзда в метро і автобусах призводить до розвитку патологій

Вчені з Університету Торонто в Канаді вважають, що регулярна їзда в громадському транспорті призводить до розвитку депресії, занепокоєння і істотно підвищує ризик виникнення різних патологій та захворювань.

Як повідомляє Daily Mail, посилаючись на результати наукової роботи, опублікованої в журналі Otolaryngology – Head & Neck Surgery, особливу небезпеку для здоров'я людини представляє метро та автобуси.

Фахівці пов'язують це з тим, що пікові шуми в даних видах громадського транспорту є найтривалішими і значно перевищують порогові значення, які безпечні для організму.

Незважаючи на те, що вухо людини не відчуває больових відчуттів при таких шумів, головний мозок відчуває найсильніший резонанс протягом тривалого проміжку часу.

Подібні пікові шуми набагато небезпечніше, ніж сверхгромкая музика в навушниках.

Респонденти, які користувалися метро та автобусами кілька разів в добу, скаржилися на поганий сон, зниження апетиту і головні болі майже в 2 рази частіше за тих, хто користувався особистим автомобілем або іншими видами транспорту.

Тепер вчені мають намір передати результати свого дослідження у відповідні служби для того, щоб були як можна швидше вжито заходів щодо забезпечення безпеки пасажирів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.