Установка душового боксу

У цій статті розглянемо, чому роботу по встановленню душового боксу краще довірити фахівцям з даним типом сантехніки.

Якщо порівняти кабіну для душу і типовий гідромасажний бокс ми помітимо, що гідробокс - це сантехнічне обладнання з більшим функціоналом, ніж душова кабіна. Саме тому, перед тим як збирати і встановлювати бокс самостійно, необхідно добре подумати, так як в цій справі потрібні певні знання і навички.

Установка душового боксу

Більшість сучасних гідромасажних боксів оснащені досить великим функціоналом, таким як:

  • модуль з очищення надходить в бокс води,
  • підсвічування боксу,
  • аеромасаж,
  • парогенератор з низкою температурних режимів.
  • Зрозуміло, що всі компоненти боксу повинні бути зібрані правильно, і в потрібному порядку.

Важливе зауваження

Весь процес складання і установки душового боксу досить трудомістка процедура. Радимо не ризикувати дорогим устаткуванням і відразу звернутися до фахівців з обслуговування та ремонту душових кабін, боксів - «Гідромакс», за посиланням: услуги по установке. Тут Ви знайдете дійсно якісну і кваліфіковану допомогу!

Етапи складання і встановлення гідромасажного боксу

Отже, до основних кроків складання і встановлення типового гідромасажного боксу можна віднести:
1. Механічна збірка гідробоксу. Являє собою збірку і установку самого каркаса обладнання. Даний етап починають з монтажу піддону боксу і встановлення правильного кута його нахилу. Характеристики правильної установки піддону - відсутність скрипів і хитань під вагою людини. Далі виконують монтаж задніх і бічних стінок, кріплять направляючі і встановлюють дверцята. Зверху конструкції встановлюють кришку з базовим функціоналом і в самому кінці кріпиться інша фурнітура.

2. Далі слід крок номер два - підключення встановленого гідробоксу до води і до зливу каналізації. Підключення до каналізаційної труби здійснюють після збору піддону до кріплення на стінках і потім проводять перевірку на герметичність. Після того, як зібрані бічні стінки боксу підключають воду.

3. Завершальним кроком буде підключення обладнання до електромережі. При цьому, з самого початку робіт потрібно провести заземлення розетки. По інструкції до боксу необхідно уточнити який саме потрібен вольтаж і як виконується розведення.

Є питання? Телефонуйте! На сайті «Гідромакс» gidromax.kiev.ua Ви знайдете всі контактні дані!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.