Уряд України уникнув відставки

Верховна Рада України на пленарному засіданні у вівторок, 3 грудня, не схвалила постанову про недовіру уряду прем'єр-міністра Миколи Азарова, внесене лідерами парламентської опозиції.

На думку опозиції, достатніми причинами для відставки уряду є відмова України від асоціації з Євросоюзом і жорсткий силовий розгін мітингу за євроінтеграцію на Майдані Незалежности. Постанову підтримали 90 представників фракції Батьківщина, 42 - від Удару Віталія Кличка, 36 - від Свободи і 17 позафракційних парламентарів. Від правлячої Партії регіонів, лідером якої є Азарова, відставку уряду підтримав тільки один депутат. Депутати від Комуністичної партії України, які пропонували парламенту своє рішення про відставку уряду, не підтримали документ. Після провалу відставки Азарова опозиція кинулася блокувати трибуну і президію Ради, але спікер встиг закрити уранішнє засідання.

Якби документ отримав необхідне число голосів, Кабмін на чолі з Азаровим повинен був того ж дня подати у відставку. Тепер парламент України зможе повернутися до питання про пред'явлення недовіри уряду тільки на наступній сесії.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.