Українська опозиція має намір домагатися імпічменту Януковича

На Майдані Незалежності в центрі Києва триває громадська акція прибічників підписання Угоди між Україною і Євросоюзом(ЄС). Нині на головній площі столиці знаходяться близько 2000 чоловік.

Київський Євромайдан зажадав відставки Віктора Януковича. В п'ятницю, 29 листопада, увечері стало остаточно ясно, що саміт у Вільнюсі завершується для України зривом підписання Угоди про асоціацію. Опозиціонери поклали відповідальність за зрив СА з ЄС на Віктора Януковича, заявивши про ініціацію імпічменту глави держави. До такого ж рішення прийшли учасники Євромайдану, що ухвалили резолюцію з вимогою відправити президента у відставку і провести дострокові вибори.

Учасники Євромайдану домовилися провести велике Народне віче, датою сходу призначивши 1 грудня, місцем проведення - центр Києва. На Народному віче обговорюватиметься відоме питання: що робити і як далі бути? Ймовірно, на віче обговорять відставку Януковича і дострокові президентські вибори, хоча до чергових виборів залишилися менше півтора років.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.