Україні обіцяють 45 млн євро у разі підписання Угоди про асоціацію

У разі підписання в листопаді Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі, ЄС планує виділити Україні 45 мільйонів євро допомоги на підтримку реформ. Про це повідомив глава представництва ЄС в Україні Ян Томбинский.

Таким чином, Євросоюз продовжить технічну і фінансову підтримку економічних реформ в Україні в 2013-2014 роках. Також Томбинский уточнив, що для підписання угоди потрібна підтримка усіх 28 країн-членів ЄС, а питання про допомогу стане на порядок денний під час візиту в Київ єврокомісара з питань торгівлі Карла де Гухта.

Україна і ЄС планують підписати Угоду про асоціацію на саміті Східного партнерства у Вільнюсі, який пройде 28-29 листопада. Усунення практики виборчого правосуддя і звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко є умовою ЄС для підписання Угоди про асоціацію. Для вирішення цього питання Європарламент направив в Україну місію екс-президентів Пета Кокса і Олександра Квасьневского. Звіт місії Європарламент заслуховуватиме 15 листопада, а рішення про підписання Угоди ЕП прикмет 18 листопада.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.