Українці на Майдані Незалежности зустріли Новий рік виконанням національного гімну

У новорічну ніч тисячі українців на Майдані Незалежності в Києві хором спели національний гімн. Виконання фіксували представники Книги рекордів Гіннесу за допомогою міні-вертольотів.

Нагадаємо, напередодні Нового року була подана офіційна заявка на реєстрацію рекорду в Книзі Рекордів Гіннесу. Співачка Руслана Лижичко попросила усіх людей, які прийдуть в новорічну ніч на Майдан, узяти з собою ліхтарики або включити спалахи в телефонах під час виконання гімну. Під час співу усі підняли ліхтарики вгору, перетворивши Майдан на казку. Там же знаходилися експерти і фахівці Книги рекордів Гіннесу, які знімали тих, що співають на відео.

Підрахунок учасників може зайняти півтора тижні. Повідомляється, що Україна може перевершити індійський рекорд виконання національного гімну. Весною минулого, 2013 року, гімн цієї країни виконували 121 тисяча 630 чоловік. Деякі ЗМІ повідомляють, що на Майдані зібралися близько 500 тисяч українців. Разом з присутніми на Майдані Незалежності гімн України співали Руслана, лідери української опозиції, а також координатори Євромайдану.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.