Україна купуватиме у Росії газ за ціною в 268,5 до 2019 року

Росія зменшила ціну, по якій продаватиме Україні природний газ. У вівторок, 17 грудня, Газпром і Нафтогаз України у присутності президентів двох країн підписали доповнення до Контракту на купівлю-продаж, постачання, об'єми і умови транзиту природного газу на 2009-2019 рік від 19 січня 2009 року.

Угода набуває чинності з початку 2014 року. Відповідно до документу, Україна стане закуповувати російський газ за ціною 268,5 доларів за тисячу кубометрів, тоді як досі ціна складала понад 400 доларів за аналогічний об'єм. Враховуючи політичну чутливість цього процесу, контракт діє на період до 2019 року і дія цього доповнення - теж до 2019 року, - заявив український віце-прем'єр Юрій Бойко. Президент Росії Володимир Путін підкреслив, що доки це тимчасовий захід, і двом країнам ще належить досягти довготривалих домовленостей відносно постачань газу на Україну і його транзиту до Європи через українську територію.

При цьому Путін завірив, що не обговорював з Януковичем приєднання до Митного союзу. Це не пов'язано з якимись умовами, ні з підвищенням, ні з пониженням, ні із заморожуванням соціальних стандартів, пенсій, посібників або витрат, - пояснив президент.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.