Украдене Різдво: Європа позбавляється свята через боротьбу за толерантність і загрози терактів

Після теракту в Берліні заходи безпеки підвищили по всій Європі. В Будапешт навіть ввели бронетехніку, а в Лондоні перекриті шляхи під'їзду до королівської резиденції. Поліція пильно стежить за різдвяними ярмарками. Втім, місцеві жителі жартують, що для них вже пора поміняти назву. Адже влада на догоду політкоректності поступово позбавляються від звичної святкової атрибутики.

Багатьох жителів Лондона не покидає відчуття, що місто готується до війни. Урядові квартали взяті під посилений контроль поліції і військових, а до Букінгемському палацу і зовсім не підібратися. Рух в цьому напрямку перекрито, щоб яка-небудь фура НЕ протаранила королівську резиденцію.

На різдвяні ярмарки та в торгові центри теж направлені додаткові озброєні патрулі. Скотланд-Ярд в терміновому порядку розробляє план щодо посилення охорони масових заходів. Підвищені заходи безпеки введені по всій Європі. У Дрездені один з найбільших різдвяних ринків обнесли бетонним парканом. На вулицях Брюсселя теж багато поліції і збройних військових. Ярмарки бельгійської столиці щорічно привертають до півтора мільйонів туристів, і зараз влада побоюється повторення берлінської трагедії.

"Ми дуже вразливі, особливо зараз, в зимові свята, коли тут стільки людей. Ми щогодини консультуємося з поліцією, обговорюємо підозрілі моменти", - зазначила організатор різдвяного ярмарку Марина Бресціані.

"Все-таки страшно. Теракт може статися в будь-який момент і в будь-якому місці. Тут багато поліції, хлопці-військові. Це заспокоює, але ми намагаємося не думати про погане", - говорить відвідувач ярмарки.

В інших європейських містах різдвяні ярмарки і зовсім спорожніли. У Ватикані, де завжди багато туристів, нетипова картина - військовий позашляховик і поліцейські з автоматами. Відвідувачів немає і на ринку в Ніцці.

"Тут взагалі нікого. Нікого, розумієте? Цей ярмарок вимерла", - зазначає продавець Фредерік Мом.

На місці теракту в Берліні досі не знято оточення. Люди несуть квіти і свічки до місця трагедії.

Європейці сходяться на думці: їх позбавили Різдва. І не тільки тому, що святкова атмосфера змінилася тривогою після теракту в Берліні. Політкоректність по відношенню до мігрантів призвела до того, що саме слово "Різдво" опинилося під забороною. Голландський телеканал посоромився використовувати це слово в ефірі. На зйомки в рекламному ролику запросили людей різних національностей і різного віросповідання. Але цього авторам здалося мало, і, щоб вже точно ніхто не образився, в фіналі написали: "Відзначаємо разом".

У Великобританії в боротьбі за толерантність надмірно старанні роботодавці звернулися до підлеглих з проханням не надсилати колегам і партнерам різдвяні листівки, щоб не дай Бог нікого не образити. А продавців в деяких магазинах попросили не вітати клієнтів з Різдвом.

Такий підхід викликав сплеск праворадикальних настроїв в Сполученому Королівстві.

"Різдво - наш традиційне свято і зараз він піддається атаці. Це відбувається приховано і поступово. Політичний істеблішмент домагається, щоб люди перестали святкувати Різдво, нібито щоб не ображати представників інших релігій. Це ті ж політики, які хотіли, щоб ми залишилися в Євросоюзі, які підтримують імміграцію. Але громадяни проти цього ", - заявив представник Британської національної партії Девіл Фернес.

За даними опитувань, 85% британців виступають проти міграції та вимагають заборонити прийом біженців. У тому числі через побоювання терактів, подібних атак в Парижі, Брюсселі, Ніцці та Берліні. Такі ж настрої панують тепер і по всій Європі. Проблема в тому, що змінювати ситуацію може бути вже занадто пізно.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.