У зв’язку зі вбивствами на Ставрополье посилені заходи безпеки

Тимчасово виконувач обов'язків губернатора Ставропольського краю Володимир Владимиров зажадав посилити заходи безпеки в місцях масового скупчення людей, соціальних установах, адміністративних будівлях і на інших об'єктах.

Згідно з розпорядженням, в громадських місцях буде організовано цілодобове чергування поліцейських і козачих дружин.

- злочини, що Сталися, - це виклик для влади, сил правопорядку. Їх мета - створити напружену атмосферу, спровокувати в суспільстві хвилювання і конфлікти, - відмітив глава Ставрополья. - Наше завдання - зберегти стабільність в регіоні, не допустити протиправних дій.

Врио губернатора узяв ситуацію в Кіровському і Предгірному районах Ставрополья під особистий контроль. Він зажадав двічі в добу надавати йому оперативний звіт про обстановку на цих територіях.

Між тим тимчасово виконувач обов'язків глави Кабардино-Балкарії Юрій Коков доручив силовикам посприяти в розкритті вбивства шести чоловік в Ставропольському краю, повідомили в прес-службі адміністрації регіону.

Нагадаємо, режим ХТО був введений в ніч з 8 на 9 січня після серії масових вбивств, що сталися в декількох населених пунктах Кіровського і Предгірного районів Ставрополья.

У цинічній розправі підозрюють 33-річного Анзора Маргушева, 25-річного Вадима Шогенова і 24-річного Артура Маргушева. За даними джерела в правоохоронних органах, усі підозрювані є уродженцями села Светловодское Кабардино-Балкарії.

Вадим Шогенов і Артур Маргушев раніше вже були оголошені у федеральний розшук.

За оперативними даними, троє чоловіків можуть пересуватися на автомобілі ВАЗ-2103 білі кольори з номерами У613СК.

Нагадаємо, сьогодні на Ставрополье у зв'язку зі вбивствами шістьох місцевих жителів і виявленням чотирьох вибухових пристроїв введений режим контртерористичної операції.

Напередодні в Кіровському і Предгірному районах краю було виявлено п'ять автомобілів, усередині яких знаходилися убиті люди. Всього в машинах було знайдено шість тіл з вогнепальними пораненнями.

Під час оперативної роботи поряд з однією з машин спрацював саморобний вибуховий пристрій, але, на щастя, ніхто з силовиків не постраждав.

Пізніше були знайдені і інші три бомби, співробітники правоохоронних органів змогли їх знешкодити.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.