У Ялті кишкова інфекція поклала на лікарняні ліжка 40 городян

Слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури Ялти з'ясовують обставини масового отруєння жителів міста. За минулий тиждень в інфекційне відділення Ялтинської міської лікарні поступили 40 чоловік, у тому числі діти.

Як повідомляє прес-служба міської ради, діагноз 30-ти госпіталізованих - гостра кишкова інфекція, ще 10 чоловік зараз обстежують медики. Стан потерпілих оцінюється як середньому ступеню тяжкості. Ялтинське міжміське управління Госсанепидслужби і міськводоканал в оперативному порядку узяли близько 30-ти проб води. Лабораторний аналіз показав, що вода повною мірою відповідає санітарним нормам. На аналіз також узяті проби продуктів харчування з об'єктів роздрібної торгової мережі, а також продукція, що реалізовується на стихійних ринках. Співробітники правоохоронних і наглядових органів продовжують проводити рейди по місцях незаконної торгівлі.

За фактом зараження городян розпочато кримінальне виробництво по статті Порушення санітарних правил і норм відносно запобігання інфекційним захворюванням і масовим отруєнням УК України.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.