У Харкові поховали альпіністів, застрелених терористами в Пакистані

Сьогодні, 30 червня, біля 13:00 в Харкові поховали трьох харківських альпіністів, яких трохи більше тижня тому розстріляли терористи в Пакистані.

Проводити в останню дорогу Ігоря Свергуна, Дмитра Коняева і Бадави Кашаева прийшли сотні харків'ян. Могили потонули в кольорах, із-за вінків не були видні навіть фотографії. На панахиду приїхали рідні, товариші-альпіністи, перший віце-президент Федерації альпінізму України Михайло Загирняк, президент федерації альпінізму Кавказькі мінеральні води Володимир Ястребов, представники влади - губернатор Михайло Добкін, голова облради Сергій Чернов, мер Харкова Геннадій Кернес.

В ніч з 22 на 23 червня терористи вчинили напад на альпіністський табір на висоті 4800 метрів гори Нанга-Парбат в Пакистані. Загинули альпіністи з України, Словаччини, Литви і Китаю. Українські альпіністи присвятили своє сходження 70-річчю звільнення Харківської області від німецько-фашистських загарбників. Спортсмени повинні були поставити на вершині гори прапор з символікою Харкова. Прапор і спорядження експедиції альпіністів прибудуть в Харків спецрейсом з Ісламабаду.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.