У ВАСУ подали позов з вимогою позбавити Януковича президентських повноважень

Громадські діячі намагаються оспорити у Вищому адміністративному суді легітимність повноважень глави держави після відміни політреформи в 2010 році.

Цивільний рух Спільна справа(Загальна справа) звернувся до Вищого адміністративного суду України(ВАСУ) з позовом про визнання протиправним виконання Віктором Януковичем повноважень президента України і вимогою про призначення негайних президентських виборів. Про це на брифінгу в Києві повідомив координатор руху Олександр Данилюк. Позов грунтується на тому, що після відміни Конституції України 2004 роки Янукович, на думку громадських діячів, самовільно присвоїв собі повноваження за Конституцією 1996 року, які не делегувалися йому на виборах громадянами.

Сьогодні Віктор Янукович підкреслює свою нібито легітимність і закликає громадян заспокоїтися і терпіти його до 2015 року. Ми знаємо, що свою сумнівну легітимність на посту президента України він втратив ще в жовтні 2010 року, що, до речі, підкреслювала свого часу і Венеціанська комісія, - заявив Данилюк. Рух Спильна справа планує розіслати копії позову в дипломатичні представництва іноземних держав в Україні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.