У України є великі шанси добитися визнання недійсним контракту з Газпромом

У тому випадку, якщо НАК Нафтогаз направить до Стокгольмського арбітражного суду позов проти ВАТ Газпром, в якому зажадає розірвати контракт, що знаходиться в 2009 році, на постачання газу, цей позов буде задоволений з 99-процентною вірогідністю. Про це заявили українські юристи - глава Українського юридичного суспільства Олег Березюк, кандидат юридичних наук Станіслав Батрин і народний депутат Олег Канивец.

Як повідомив Станіслав Батрин, український Кабінет Міністрів повинен лише ініціювати напрям позову від Нафтогазу. У разі визнання контракту недійсним, Україна повинна буде Росії плату за п'ять років з розрахунку цін, що існували на кінець 2008 року, тобто 170 доларів за 100 кубометрів, при нинішній ціні 400 доларів. Різниця, на думку Батрина, має бути перерахована і повернена в Україну.

Раніше Станіслав Батрин звернувся з позовом до Фонду держмайна і Кабміну про визнання недійсним контракту на постачання газу від 2009 року, у зв'язку з тим, що цей контракт суперечить інтересам України. Якщо по цьому позову буде прийнято позитивне рішення, уряд повинен буде зобов'язати Нафтогаз направити позов до Арбітражного суду Стокгольма.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.