У РПЦ виступають за референдум з питання повернення статті за мужелозтво

Як карати гомосексуалістів - повинен вирішувати народ. Про це газеті Вісті заявив голова Синодного відділу РПЦ Всеволод Чаплін.

Таким чином священнослужитель відреагував на пропозицію шоумена Івана Охлобистина ввести кримінальну статтю за мужелозтво. В цілому Всеволод Чаплін підтримав актора, але виступив за проведення референдуму з цього питання. За його словами, кримінальне це діяння або ні, треба визначити більшістю голосів. Сам Чаплін переконаний, що подібного роду контакти мають бути повністю виключені з життя нашого суспільства. Але було б краще впливати на осіб нетрадиційної орієнтації за допомогою морального переконання.

Саджати гомосексуалістів у в'язниці шоумена Іван Охлобистин запропонував у відкритому листі до президента. Але через якийсь час видалив його зі своєї сторінки. Проте, ідея отримала популярність в Мережі. На сайті онлайн-петиції почався збір підписів на підтримку цієї ініціативи. Аргументуючи свою позицію, актор підкреслює, що особи нетрадиційної орієнтації ображають його з релігійної точки зору.

У своєму листі він додає, що звертається до Володимира Путіна як віруюча людина до вірянина. За словами актора, чинного закону про гей-пропаганде недостатньо. Колишній священик Охлобистин побоюється, що якщо міри не посилити, то гомосексуалісти отримають статус соціальної групи. Згодом вони почнуть поповнювати свої ряди за рахунок дітей росіян. Цей лист з'явився в Різдвяні свята. У своєму твіттері актор помітив, що день народження Христа - самий час упорядковувати землю.

Іван Охлобистин широко відомий громадськості завдяки своїй ролі в серіалі Інтерни. Також він займає пост креативного директора Євромережі. Деякий час актор був священиком, але вже 4 роки як заборонений в служінні церкві. Про це він сам попросив патріарха Кирила, оскільки відповідно до священних канонів священство і лицедійство несумісні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.