У ПР звинуватили НАТО у вбивстві демонстранта

Снайпер, що убив напередодні людини в центрі Києва, міг приїхати з однієї з країн НАТО за замовленням радикальної опозиції, з такою несподіваною версією виступив депутат Верховної Ради від Партії регіонів Євгеній Балицкий.

Події останнього годинника в центрі Києва свідчать тільки про одне - опозиція безсила і давно не контролює те, що відбувається на Майдані, де дії розвиваються за кривавим сценарієм Сирії і інших арабських країн, говорить Балицкий. Біля стадіону імені В. Лобановського правоохоронці виявили каністри із запальною сумішшю з добавкою рідкого натрію, який дозволяє не лише горіти, але і вибухати, тому версія про спонтанний протест виключена. На його думку, йдеться про ретельно сплановану операцію переодягнутих в цивільний одяг бойовиків-диверсантів. Хочу сказати: продажним політикам від опозиції і найнятим ними терористам не вдасться ціною крові і страждань народу розколоти наше суспільство і отримати свої криваві 30 сребреников від зарубіжних спонсорів, - сказав народний депутат.

Версії про іноземний вплив на події в столиці України поширюють не лише прибічники діючої влади. Опозиція у свою чергу стверджує, що у формі Беркуту діє іноземний спецназ, натякаючи на найманців з Росії.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.