У перший раз на Самуї

Довгоочікувана відпустка не за горами, Ви нарешті визначилися і їдете в Таїланд - перший раз у своєму житті.

Всі думки лише про відпочинок: що взяти з собою в Тайланд, чим зайнятися в літаку під час перельоту, як же там, в чужій країні, все влаштовано, що я побачу, який погодою зустріне нас курорт, які екскурсії та розваги чекають нас - це далеко не повний список питань, що приходять вам в голову, їх сила-силенна.

Враження про Таїланді у кожної людини дуже різні, часом суперечать один одному і те, яким запам'ятається Таїланд саме Вам, буде залежати від настрою на відпочинок і загального настрою при поїздці.

Якщо Ви в депресії і не мають наміру з неї вилазити, то навряд чи вам до душі припадуть нескінченні розважальні програми, усміхнені люди навколо, веселощі і постійний позитив - все це буде тільки дратувати і пригнічувати. У цьому випадку Ваш перший раз в Таїланді навряд чи буде позитивним.

Звичайно, можна знайти затишні куточки, адже Таїланд - країна з величезною територією, і відпочинок тут може бути не тільки пляжний. Численні храми і релігія країни здатні повернути вас до життя і налаштувати на позитивний лад.

Зіпсувати враження від першої поїздки в Таїланд може і просто поганий настрій. Адже якщо захотіти, то можна знайти, до чого причепитися: то погода погана, похмуро, а ще гірше пішов дощ, море неспокійне, купатися неможливо, і взагалі все погано і мені тут не подобається.

настрій

А ось прокидаючись кожен день з посмішкою, зустрічаючи новий день позитивним настроєм, будь-які дрібниці будуть дарма.

Запам'ятайте: запорука успішного відпочинку - блиск в очах, усмішка, радість життя! Не намагайтеся шукати мінуси, намагайтеся не звертати на них уваги, а по можливості перетворювати в плюси.

Те, які емоції і відчуття Ви отримаєте від відпочинку в Таїланді вперше, залежить склад Вашого характеру, ставлення до чогось нового, що може Вас, можливо, шокувати або йде врозріз з тим, як ви собі це уявляли.

Також то, як Ви подивіться на Таїланд, залежить від того, де Ви відпочивали раніше.

Розташування

Слід пам'ятати, що Ви перший раз їдете в Таїланд, а це в Азії. Хмарочоси, красиві ресторани та інші атрибути мегаполісу ви знайдете, мабуть, лише тільки в Бангкоку.

Що стосується, пляжного відпочинку в Паттайя, на Пхукеті, на Самуї і інших островах - це провінції, хоча парк Ангтонг вас, звичайно, вразить. Загалом не варто очікувати від Таїланду європейських панорам. Це не Іспанія, Італія, Чорногорія, чи не східні країни на зразок Єгипту і Туреччини.

  • Замість ресторанів - вуличні забігайлівки-веранди з найсвіжішими морепродуктами;
  • Замість хмарочосів і високих будинків - повсюдно дво-триповерхові будівлі;
  • Замість собак на вулицях - величезні таргани 5-6 см;
  • Гусениці, яких навіть зі слабким зором важко не помітити на доріжках;
  • Звідусіль лунають аромати тайської кухні;
  • Вуличні торговці безугавно зазивають вас в свій магазин;
  • Над головою протягнуті тисячі проводів і кабелів, які буквально висять над головою;
  • І ще безліч різних незвичайних видів.

Тут не сильно розвинена оплата кредитними картами, при собі завжди треба мати готівку. Радимо уважно ознайомитися з національною валютою і правилами обміну валюти в Таїланді.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.