У парку Донецька саджатимуть іменні дерева

За словами директора донецького Центрального парку культури і відпочинку імені А. Щербакова Ігоря Мартинова, усі городяни і гості Донецька можуть взяти участь в довгостроковій акції під назвою Посади своє дерево, тим самим озеленює парк і набувши іменного дерева.

Суть акції, за словами Мартинова, полягає в наступному: Будь-яка людина може принести дерево і посадити його в нашому парку. Це усе абсолютно безкоштовно, ми тільки покажемо де і як зробити посадку, щоб дерево прижилося. Якщо у тих, що бажають взяти участь в акції немає своїх саджанців, вони зможуть скористатися тими, що їм запропонують співробітники парку. Звичайні дерева озеленювачам видадуть безкоштовно, а за породисті саджанці треба буде заплатити. Наприклад, клен татарський обійдеться в 25-40 гривен, липу - 30-60 гривен, горіх чорний - 60 гривен, березу - 50-100 гривен, горобину - 50-70 гривен.

Подібна акція в парку Щербакова вже проводилася п'ять років тому. Тоді зусиллями відвідувачів була висаджена Алея журналістів Донецька. На жаль, зараз від неї мало що залишилося.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.