У Миколаївській області здійснено потрійне вбивство

У Україні Миколаївська область знову опинилася в центрі надзвичайних подій. Чергова кривава бійня сталася в селі Полігон Жовтневого району, де невідомі вирізували цілую сім'ю.

В суботу, 10 серпня, біля 18:00 в чергову частину Жовтневого райвідділу міліції поступило повідомлення про те, що в селі Полігон Миколаївській області скоєний злочин. Жахливу картину жорсткої розправи виявила родичка загиблих. Прийшовши у гості, вона побачила розтерзані тіла трьох чоловік, ще двоє були покалічені. Серед тих, хто ще живий - восьмирічна дитина. Жінка негайно викликала міліцію.

Зараз на місці вбивства працюють правоохоронці. Для розслідування створили спеціальну групу, до якої увійшли заступник міністра внутрішніх справ, керівництво головного слідчого управління і департаменту кримінального розшуку. Зараз правоохоронцями встановлюються усі обставини події і приймаються заходи по затриманню осіб, причетних до скоєння злочину. Слідчим управлінням УМВС в області розпочато кримінальне виробництво по статті Умисне вбивство.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.