У Львові заговорили про знос збиткового стадіону Арена-Львів

Львівські депутати, а також місцеве керівництво футбольного клубу обговорюють тему демонтажу стадіону Арена Львів — однієї з найновіших і сучасніших спортивних споруд в Європі, яке було побудовано спеціально до чемпіонату Евро-2012.

Стадіон у Львові, на будівництво якого витратили 3 мільярди гривен(367 мільйонів доларів), не приносить доходів і є збитковим. Місцевий футбольний клуб Карпати відмовляється грати на арені із-за своєї неплатоспроможності. За словами генерального директора ФК Карпати Ігоря Дедишина, щорічний зміст об'єкту обходиться в $2, 5 млн. Ми не готові такі гроші платити, нам нізвідки їх узяти, - заявив із цього приводу Дедишин. Питання намагалися вирішити на федеральному рівні: в кабінеті міністрів була створена спеціальна група по розвитку стадіону, очолювана віце-прем'єром Костянтином Грищенком. Проте ніяких результатів її робота не принесла.

Проти зносу арени виступив мер Львова Андрій Садовий. Та ви що! Це дитина, що народилася у Львові! Його потрібно ростити, пестити. Це те, що прославляє Україну, - заявив Садовий. На думку мера, подібні плани можуть обговорювати лише нездорові люди.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.